Mechatronika szak szakmai napja, szakkiállítás, céges előadások

a Villamosmérnöki és Mechatronikai Tanszék rendezvénye

Mechatronika szak szakmai napja, szakkiállítás, céges előadások a Villamosmérnöki és Mechatronikai Tanszék rendezvénye

A  Mechatronikai Tanszék az Ipar napjai Debrecenben" rendezvény keretén belül A Mechatronika Szak Szakmai Napja c. rendezvényt szervez,  érdeklődő  középiskolás  diákoknak,  BSc-MSc  szakjainkon  tanuló  egyetemistáknak, gyakorló  szakembereknek,  egyetemi  oktatóknak.

Az Ipar napjai Debrecenben rendezvény keretében, október 12-én és 13-án a Műszaki Kar épületében, az Aulában szakkiállítást rendez a Mechatronikai Tanszék, ahol az Ipar 4.0 tématerületet mutatják be az Ipar képviselőinek, a hallgatóknak és a cégek partnereinek.  A szakkiállításon résztvevő cég (magyar és külföldi cégek egyaránt) mutatkoznak be a hallgatók, illetve a szakma képviselői előtt.

A szakkiállítással párhuzamosan céges előadások kerülnek majd bemutatásra: október 12-én 14.00 órától kezdődően, október 13-án 9:00-től kezdődően az U.0.0.3. előadóteremben.

Mechatronikai Tanszéki szakmai napjának meghívója és programja