Legyél Te a Műszaki Kar új szlogenjének megalkotója!

Amint azt Te is tapasztaltad, a Műszaki Kar megújul, friss lendülettel készül a jövőre, és ehhez a Te kreativitásodra is szükségünk van! Szeretnénk, ha Te találnád ki a Kar új, fiatalos, lendületes szlogenjét, amely vonzóvá teszi a műszaki képzést a jövő hallgatói számára.

Mit kell tudni az új szlogenről?

Olyan dinamikus, inspiráló szlogent szeretnénk, amely kifejezi a Kar folyamatos megújulás iránti elkötelezettségét, és azt, hogy itt minden lehetőség adott a jövő mérnökei számára. Olyat, ami felkelti a fiatalok figyelmét, és tükrözi, hogy a Műszaki Kar nemcsak a tudás, hanem a kreatív, alkotó gondolkodás otthona is.

Milyen szlogeneket várunk?

Legyen fiatalos, lendületes, könnyen megjegyezhető, és tükrözze a Műszaki Kar szellemiségét. Fontos, hogy a szlogen egyszerűen kiejthető legyen és angol fordításban is jól hangozzon, hiszen az üzenetünk mindenkihez szól, aki vonzódik a műszaki pályák iránt. Gondolkozhatsz akár akronímában is, ami olyan rövidítés, mely egyesíti több szó vagy kifejezés kezdőbetűit, és mint önálló szó használható.

Ha van egy ötleted, amit szívesen látnál az egyetem hivatalos felületein, vagy amit büszkén viselnél egy pólón, ne habozz, küldd el nekünk! Bármely egyetemi polgár pályázhat: hallgatók, oktatók, és az egyetem munkatársai is.

Az ötletedet itt tudod beküldeni: Legyél Te a Műszaki Kar új szlogenjének megalkotója!

Határidő: 2024. október 31.

A beérkezett javaslatokból a Műszaki Kar vezetősége választja ki a legjobbakat, és a Ti szavazataitok alapján döntjük el, melyik lesz az új szlogen.

Miért érdemes részt venni?

Ha a Te szlogenötleted kapja a legtöbb szavazatot, egy limitált kiadású, különleges Műszaki Karos pulcsit nyerhetsz, amit máshol nem lehet beszerezni!