Market Építő Zrt.

A 26 éve működő Market Építő Zrt. az építőipar szektor vezető magasépítő vállalata, leányvállalataival együtt, a mintegy ezer-ötszáz főt alkalmazó, nemzetközileg is elismert cégcsoport mára egyet jelent a professzionalizmussal, a minőséggel és a megbízhatósággal.

Mint az egyik legnagyobb forgalmú és kapacitású építőipari vállalat évente átlagosan 35-40, többségében versenypiaci beruházást valósít meg amelynek nagyobb részét ipari, logisztikai létesítmények, irodaházak, közintézmények és szállodák, valamint kereskedelmi célú ingatlanok és sportlétesítmények teszik ki. Így olyan referenciákat tudhat magáénak, mint például a Hotel Clark, Telekom Székház, a Groupama Aréna, a Párizsi Udvar, a Multicsarnok vagy a jövőre átadásra kerülő MOL Campus.

A Gyakornoki Programunkkal igyekszünk olyan lehetőségeket nyújtani tanuló mérnököknek, technikusoknak és szakmunkásoknak, hogy nemzetközi színvonalon és azonos juttatások mellett elvégezhessék a tanulmányaikat és egy előnnyel kezdhessék a karrierjüket a Market Cégcsoportnál.

Nyitott pozíciók

• Előkészítő mérnök