Nevezd el Te a Műszaki Kar Campusát!

Hamarosan megnyílik a Műszaki Kar vadonatúj épülete, és mivel Neked készült, szeretnénk, ha Te lennél új épülettel kibővülő Campus névadója!

Mit kell tudni az új épületről?

A jövőre 60 éves Műszaki Kar megújulásának jelképe, tele innovatív megoldásokkal. Itt minden adott, hogy kutatásaidat, tanulmányaidat modern, kivételesen felszerelt környezetben végezd.

Oktatóink és egykori hallgatóink úgy tervezték meg az oktatási tereket és az új, kibővített aulát, hogy azok a közös alkotásra, gondolkodásra és csoportmunkára ösztönözzenek, az összetartozás élményét erősítsék.

Milyen nevet várunk?

Olyan ütős, jól csengő nevet keresünk, ami tökéletesen kifejezi a Műszaki Kar szellemiségét, céljait, az itt folyó képzések sokszínűségét. Fontos, hogy angolul is jól hangozzon, és könnyen kiejthető legyen nem magyar anyanyelvűek számára is.

Ha van ötleted egy, az épület falán is jól mutató, jól csengő névre, amit szívesen használnál, és viszont látnál a kar hivatalos felületein, ne habozz, küldd be! Bármelyik egyetemi polgár pályázhat: hallgatók, oktatók, és az egyetem munkatársai egyaránt.

Az ötletedet itt tudod beküldeni: Nevezd el Te a Műszaki Kar Campusát!

Határidő: 2024. október 31.

A beérkezett javaslatokból a Műszaki Kar vezetősége választja ki a legjobbakat, majd a szavazataitok alapján dől el, melyik lesz a győztes név.

Miért érdemes pályázni?

Ha a Te ötleted kapja a legtöbb szavazatot, nyereményed egy limitált kiadású, különleges Műszaki Karos pulcsi, amit máshol nem lehet beszerezni!