Műszaki matematika – fizika – informatika előkészítő tanfolyam

A Debreceni Egyetem Műszaki Kara az idei évben is meghirdeti a tavaly nagy sikerrel folytatott előkészítő kurzusát kibővített tartalommal és lehetőségekkel!

Kedves Középiskolások!

Az idei évben műszaki matematika – fizika – informatika előkészítő tanfolyamot indítunk, melyben a témakörök össze lesznek hangolva, ezért javasoljuk a teljes képzésen való részvételt (igény esetén az egyes részek külön is teljesíthetők).

A feldolgozott tananyag az érettségin is szerepel, ezért a részvétel egyben segítséget nyújt és felkészülést jelent az érettségire is!

Természetesen a részvételt az idei évben is figyelembe vesszük a Műszaki Karra történő felvétel esetén előnyként.

A részvétel regisztrációhoz kötött, amit az alábbi linket lehet megtenni: https://forms.office.com/e/dGicHhMt3T

A teljes tanfolyamon való részvétel ingyenes!!!!!

kép1