Arany jubileum a Műszaki Karon
Jubileumi díszoklevél-átadó ünnepséget rendezett a Debreceni Egyetem Műszaki Kara, ahol pénteken 32, ötven évvel ezelőtt végzett egykori építőgépész hallgató vehette át aranydiplomáját.
Közösen a KKV-kért
Az iparfejlesztés támogatására Mérnöki és Üzletfejlesztési Innovációs Intézetet hozott létre a Debreceni Egyetem - jelentette be Bács Zoltán kancellár a GE Beszállítói Fórumán pénteken. A cél, hogy a hallgatók iparági tapasztalattal rendelkező mesteroktatók segítségével bővíthessék tudásukat.

08 jún
A Debreceni Egyetem idén is megrendezi a Dolgozói Derbit, amelyen ismét egész napos programkavalkáddal várja az intézmény munkatársait és családtagjaikat.
05 jún
A Környezetvédelmi világnap alkalmából szemétszedési akciót hirdet a Műszaki Kar Környezetmérnöki Tanszéke a DEHÖK Környezetvédelmi Bizottságával közösen.