Kari TDK felhívás, 2018

FELHÍVÁS KARI TUDOMÁNYOS DIÁKKÖRI KONFERENCIÁN VALÓ RÉSZVÉTELRE

A Debreceni Egyetem Műszaki Kara 2018-ban is megrendezi TDK konferenciáját 2018. december 11-én. A konferencián Karunk BSc, illetve MSc képzésében nappali vagy levelező tagozaton, magyar vagy angol nyelven tanuló hallgatói vehetnek részt. A nevezés feltétele olyan diáktudományos tevékenységet dokumentáló pályamunka (dolgozat, alkotás), amely a képzési idő alatt, önképzési céllal készült, és a képzési idő alatt, az abszolutóriumot megelőzően született.

A nevezés módja: 1. Regisztráció 2018. október 19. 23:55-ig a honlapon (http://old.eng.unideb.hu/tdk/) keresztül.

2. TDK pályamunka beadása 2018. november 30-án 12:00 óráig a 302-es irodában. A TDK dolgozatot két kinyomtatott és spirálozott példányban, továbbá elektronikus formátumban (doc vagy docx fájlban, feliratozott CD-re írva) kell leadni a megadott határidőig. A dolgozat és borítója feleljen meg az ajánlott formátumnak. A helyezett, díjazott dolgozatok 4 oldalas változata folyóiratban fog megjelenni.

Frissítés dátuma: 2018.09.26.