EHS szakember mintatervek

EHS szakember szakirányú továbbképzési szak

2016/2017-es tanév

• 2 félév (Környezet-egészségügyi szakember vagy Népegészségügyi MSc szak környezet- és foglalkozás-egészségügyi specializációján szerzett végzettség esetén)
  • 2 félév (Munkavédelmi szakember végzettség esetén)

2017/2018-as tanév

2018/2019-es tanév

• 2 félév (Okleveles népegészségügyi felügyelő, Közegészségügyi-járványügyi felügyelő f. szakon szerzett végzettség, Környezet-egészségügyi szakember vagy Népegészségügyi MSc szak környezet- és foglalkozás-egészségügyi specializációján szerzett végzettség esetén)

2020/2021-es tanév

2021/2022-es tanév