Kari Tanulmányi Bizottság

• Deák Milán
    • Veszelszki Krisztián
    • Vezendi Leila

A tanulmányi ügyekkel kapcsolatos kérelmeket a Tanulmányi Osztályon kell leadni. A Tanulmányi Osztály készíti elő a tárgyalásra kerülő ügyeket.

A bizottság hatáskörébe tartozik:

• Más oktatási intézményből és saját intézményen belül történő átvétel.
  • Az alábbi hallgatói kifogás elbírálása:
    • A vizsgaidőszak végét követő két héten belül a hallgató a tanulmányi rendszerben szereplő értékelésre vonatkozó adattal szemben a kurzusért felelős oktatónál/egységnél kifogással élhet. Ha a hallgató kifogását a kurzusért felelős oktató/egység nem találja alaposnak, és ezért elutasítja, e döntés ellen a hallgató a kari Tanulmányi Bizottsághoz fordulhat.
  • Párhuzamos képzés, valamint áthallgatás és részképzés engedélyezése.
  • A vizsgára bocsátás letiltásával (aláírás megtagadása) kapcsolatos fellebbezések elbírálása. A fellebbezést a vizsgaidőszak első hetének végéig lehet leadni.
  • Dönt az állami támogatott/ösztöndíjas és költségtérítéses/önköltséges képzés közötti átvételről.

Frissítés dátuma: 2020.11.24.