Te is értesz hozzá!
Légy részese a DERKE első ösztöndíjprogramjának!
ONLINE HACKATOM HUNGARY
2021. április 29-30-án kerül megrendezésre a 24 órás online verseny.
DE-hallgatók a Roszatom Hackatomján
A Műszaki Kar, valamint a Természettudományi és Technológiai Kar hallgatói 22 csapattal vesznek részt a globális atomenergetikai vállalat ötletversenyén. A Roszatom regionális központjának eseményén a legjelentősebb orosz műszaki egyetemek is közreműködnek.
P&G Online kvíz
A nyertesek között értékes ORAL-B elektromos fogkefét sorsolnak ki.
DR. TECHN. Husi Géza 1935- 2021
Életének 87. évében, 2021. március 27-én elhunyt Husi Géza.
Online konferencia virtuális kiállítással
Szakmai tanácskozással, a kar intézeteinek, tanszékeinek bemutatkozásával és a résztvevő cégek virtuális kiállításával rendezte meg március 31-április 1-én „Az ipar napjai Debrecenben” című közös online konferenciáját a város és a Debreceni Egyetem (DE) Műszaki Kara (MK).
24 már
Az ipar napjai Debrecenben
A Műszaki Kar képzési terveivel, a város gazdasági elképzeléseivel, valamint a nagyvállalatok nyújtotta lehetőségekkel is megismerkedhetnek az érdeklődők március 31-én és április 1-én a Debreceni Egyetem (DE) és a városi önkormányzat közös online rendezvényén.
23 már
A NeurotechEU kérdései
Az idegtudományok előtt álló problémák megoldásához keres partnereket a NeurotechEU projekt. Az új ipari megoldások és technológiák kifejlesztésében érdekelt kutatók és cégek kérdőív kitöltésével vehetik fel a kapcsolatot a projekt munkatársaival.
22 már
AZ IPAR NAPJAI DEBRECENBEN
A Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzatának és a Debreceni Egyetem Műszaki Karának közös online rendezvénye.
17 már
Kitüntetések az egyetem dolgozóinak
Az 1848/49-es forradalom és szabadságharc évfordulója alkalmából a Debreceni Egyetem vezetése idén is több mint száz munkatársát részesítette kitüntetésben. A most odaítélt Kiváló Dolgozó és Rektori Elismerő Okleveleket a járványhelyzet miatt később adják át.