16 jan
Mini állásbörze a Műszaki Karon - 2020.02.25-én, 9:00 órától
16 jan
Nyílt nap a Műszaki Karon
Több száz középiskolás vette birtokba csütörtökön a Debreceni Egyetem Műszaki Karának előadótermeit. Az Ótemető utcai campuson nyílt napra várták a leendő hallgatókat.
09 jan
Nyílt nap a Műszaki Karon
Nyílt nap a Műszaki Karon - 2020.01.16-án, 09:00 órától
09 jan
„Fenntartható folyékony bioüzemanyag (bioetanol, biodízel) előállítása és multifunkcionális hatása” c. Kutatási témapályázat (NKFI K_19 pályázati témakiírás – Azonosító: 132805)
Diehl Design díjátadó a Műszaki Karon
3D technikát alkalmazó tervezőversenyt hirdetett a Debreceni Egyetem Műszaki Karának alap- és mesterszakos hallgatói számára „Diehl Design Competition" címmel a kar stratégiai vállalati partnere a Diehl Aviation Hungary Kft.
Indulhat a járműmérnök képzés!
A következő tanévtől járműmérnököket is képezhet a Debreceni Egyetem Műszaki Kara. Az új szak indítását támogatta a Magyar Akkreditációs Bizottság.
Az MTA új doktorait köszöntötték
Kiemelkedő tudományos kutatói munkásságukért 73-an, köztük a Debreceni Egyetem öt oktatója vehette át az MTA doktora cím megszerzését tanúsító oklevelet december 5-én a Magyar Tudományos Akadémia Székházának Dísztermében.
Zöld út a járműipari fejlesztéseknek
Megkezdődhet a Debreceni Egyetem járműipari képzéseihez kapcsolódó infrastrukturális fejlesztések előkészítése. A program keretében megújul a Műszaki, illetve a Természettudományi és Technológiai Kar épülete, valamint egy új járműipari laboratóriumot is kialakítanak.
Kezdődnek a téli diplomaosztók
Az Általános Orvostudományi Kar végzőseinek ünnepségével hétvégén megkezdődnek a Debreceni Egyetem téli diplomaosztói, amelyeken 9 kar csaknem 1700 végzőse veheti át oklevelét.
Szülői értekezlet a Műszaki Karon
Szülői értekezlet a Műszaki Karon - 2019.11.29-én, 16:00 órától