Képzési központ a duális hallgatóknak
A Debreceni Egyetem Természettudományi és Technológiai Karának duális villamosmérnök szakos hallgatói is abban az új központban végezhetik vállalati gyakorlatukat, amelyet csütörtökön adtak át az E.ON Tiszántúli Áramhálózati Zrt. debreceni telephelyén.
Új partner a duális képzésekben
A DKV Debreceni Közlekedési Zrt-vel írt alá együttműködési megállapodást duális képzés indításáról a Debreceni Egyetem Gazdaságtudományi, Műszaki, valamint Természettudományi és Technológiai Kara csütörtökön.
Csokigyűjtő Akcióhoz
Újra Csokigyűjtő Akció. Bárki segíthet a nehéz sorsú gyerekeknek egy kis édességel.
SZOLNOKI TEMATIKUS ÉV HALLGATÓI MUNKÁK KIÁLLÍTÁSA
A BSc képzés másod-, harmad- és negyedéves hallgatói Szolnok városával, aktuális építészeti problémáival ismerkedtek
Egyetemünk hírei az Alföld TV-n
Újabb stratégiai megállapodás, Szenior Egyetem, Külügyi Börze, tésztahíd építő verseny – az egyetem legfontosabb híreiről, eseményeiről tudósított októberben is a Díszudvar magazin.
Nem csak mérnököket keresnek
A MÁV is beszáll a Debreceni Egyetem hallgatóiért folytatott munkaerő-piaci versenybe. A cégcsoporttal kötött megállapodás részleteiről egyeztettek a vállalat szakemberei az egyetemi vezetőkkel csütörtökön az intézményben.
Soós Ernő Ifjú Kutatói Díj
Soós Ernő Ifjú Kutatói Díjat nyert Truzsi Alexandra PhD hallgatónk
Techtogether Automotive Hungary verseny
Idén is megrendezésre került a Techtogether Automotive Hungary verseny október 18-20. között Budapesten, a Hungexpón
Mi a pálya?
Élményeken keresztül ismerhették meg a különböző mérnöki szakmákat a fiatalok a Mi a pálya? című műszaki pályaválasztó fesztiválon, szerdán a Debreceni Egyetem Sporttudományi Oktatóközpontjában.
Élvonalban a szakmák olimpiáján
Kiválósági éremmel tért haza az Abu Dhabiban megrendezett WorldSkills versenyről a magyar mechatronikai páros, amelynek egyik tagja Sipos Kristóf, a Debreceni Egyetem mechatronikai mérnök, gépészmérnök Msc hallgatója.