UpSkill Talent Academy ingyenes workshop

*Please scroll down for English version!

Szeretnéd már diákként fejleszteni készségeidet, tudásodat és karrierkilátásaidat annak érdekében, hogy sikeres legyél az állásinterjúkon? Szeretettel várunk egy lebilincselő és informatív online workshopra, amelyet kifejezetten hozzád hasonló diákok számára terveztünk!

Örömmel hirdetjük meg a “How to have successful job interviews” című ingyenes online workshopunkat az NI University Relations Team szervezésében.

Az esemény előtt 2 nappal küldjük el majd a workshop linkjét.

Regisztrálj, hogy megismerd

• a legfontos technikákat arra, hogy hogyan legyél sikeres egy állásinterjún
  • az interjún várható kérdéstípusokat, és segítséget kapj abban, hogy hogyan adhatsz teljes válaszokat rájuk.

A workshopot az UpSkill Talent Academy keretében szervezzük.

Az UpSkill Talent Academy ingyenes online workshopok sorozata, amelyekkel a sikeres karrierhez elengedhetetlen készségek fejlesztésében szeretnénk neked segíteni. Minden UpSkill Talent Academy workshop után oklevéllel ismerjük el a workshopon való részvételedet, amelyre nyugodtan hivatkozhatsz, amikor állást pályázol meg nálunk.

Ne hagyd ki ezt a lehetőséget! Várunk sok szeretettel.

Are you a student looking to boost your skills, knowledge, and career prospects in being successful at job interviews? Join us for an engaging and informative online workshop designed especially for students like you.

NI University Relations team is glad to announce a soft skills online workshop “How to have successful job interviews”

You will receive a link to the workshop 2 days prior the event.

Register to learn about

• important techniques on how to have successful job interviews
  • types of questions you could be asked and how to have complete answers to them.

Attendance is free for all students.

This workshop is organized as part of the UpSkill Talent Academy, a series of free online workshops to support you with developing skills critical to be successful in your career. After each UpSkill Talent Academy workshop you'll receive a certificate of attendance, which you can refer to when you apply for a position with us.

Don't miss this opportunity! We are looking forward to seeing you.